Our range of products include w d 40 rust remover spray, selsil rust remover, guard remover eco efflorescence and cement, guard remover eco vg, guard remover eco and selsil rust remover 200 ml.
₹ 242 / Piece Get Latest Price
| Unit Pack Size | 420 ml |
| Size | 400 ml |
| Usage/Application | Metal |
| Type | liquid |
| Packaging Size | 420 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | liquid |
₹ 76 / Litre Get Latest Price
| Capacity | 5 L |
| Usage/Application | Domestic Use |
| Packaging Type | Can |
| Color | White |
| Brand | Selsil |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Capacity | 20 L |
| Packaging Size | 1, 5 in 20 litrov. |
| Usage/Application | Industrial Use |
| Brand | Guard |
| Packaging Type | Can |
| Color | Transparant , White |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 20 Litre
Get Latest Price
| Capacity | 25 L |
| Usage/Application | Industrial Use |
| Packaging Type | Drum , can |
| Packaging Size | 5 and 25 Kg |
| Color | uncoloured |
| Brand | Guard |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Kg
₹ 560 / Litre Get Latest Price
| Capacity | 20 L |
| Form | Liquid |
| Usage/Application | Domestic Use |
| Color | Clear |
| Packaging Size | 20 ltr |
| Packaging Type | Bucket |
| Shelf Life | 12 month |
| Brand | Guard |
Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Color | white |
| Country of Origin | Made in India |
Beena Hitendra Rathod (Office Assistant)
Venus Enterprises
Shop No.9, Raj Sundra, Near Maruti Nagar Ashok Van Shiv Vallab Lane, Dahisar East
Mumbai - 400068, Maharashtra, India